Červenec 2014

Deštivé odpoledne 27.7.2014

27. července 2014 v 18:57 | Jenda
Foto 1. Po dešti na okně...

Foto 2. Pohled z druhé strany_Slunce s tváří...

Foto 3. Pohled z druhé strany_krajina...Polední káva

26. července 2014 v 16:37 | Jenda
Obrázek z polední kávy 26.7.2014

Jiná cesta

23. července 2014 v 23:34 | Jenda
Osvobození duše od strachu a závislostí...
Anděl srdce

18. července 2014 v 13:35 | Jenda
...obrázek pro radost, lásku, krásu a potěšení...


Dnes 15.7.2014 je nádherný den

15. července 2014 v 9:18 | Jenda
Ať jen radost a láska vyzařuje z našich srdcí neustále každičký den.


Projevy ticha

13. července 2014 v 23:18 | Jenda
Na dobrou noc. Pohleh z okna po dešti na měsíc za stromy. Krásné sny.


Můj stav z FB

13. července 2014 v 22:20 | Jenda |  Ostatní
Dnes dopoledne jsem se podíval na chvíli do slunce a jeho stopa mi na sítnici oka zanechala tenhle symbol. Symbol lidské bytosti, se kterým se dá různě pracovat. Když se uchopíme rukama za lokty, a ruce takto zvedneme do výšky ramen, tak to z určitého pohledu může vypadat, jako že nemáme ruce. V druhém obrázku se na sítnici objevili jiné postavy a mně to po chvíli připadalo, že je to jako na nějaké operaci, kde byl operatér a dva pomocníci. Vlastně energie, které k nám z vesmíru přicházejí a na nás působí, tak v nás takovou jemnou operaci provádějí.
1. obrázek který jsem nakreslil je ten symbol, 2. obrázek jsem nazval transformace a má více významů. Tak se o ně s Vámi podělím.


I nebesa si umí hrát.

12. července 2014 v 11:19 | Jenda
Přeji Vám krásný sluníčkový den :-)


Chvilka odpočinutí

10. července 2014 v 16:15 | Jenda

Každý den jsme propojeni láskou...

Pozdrav z mraků se srdcem na hrníčku z kávy ze dne 10.7.2014 odpoledne. Přeji všem krásné odpoledne.Srdíčko z odpolední kávy...


Můj momentální stav

9. července 2014 v 20:00 | Jenda

Stav přítomnosti 8.7.2014

Poslední dobou mám neustále pocit, že se stále více propadám hlouběji sám do sebe. Začínám také chodit vědomě mnohem pomaleji. Už nikam nespěchám. Vnímám, že se uvnitř mne něco děje. Něco, jako bych se znovu narodil. Začínám se cítit více jako malé dítě, které teprve objevuje Nový svět. Jiný svět, než je ten, na který jsme zvyklý. Je to vnitřní svět. Přestože poslední tři dny jsem byl hodně zaneprázdněn, užíval jsem si procházky, výletu a také jako vždy jsem pomáhal lidem, kteří mou pomoc potřebovali. Vždy se objevím tam, kde to sám nečekám a neplánuji. Čas pro mě nehraje v podstatě žádnou roli. Mám-li jít do práce tak si počkám až přijde ten čas. Vlastně jej odevzdám. Takže jsem opět svobodný a nezávislý na čase. Poslední dobou žiji stále více intuitivním životem. Nevím, co budu dělat další vteřinu, minutu, hodinu. Vlastně na tom nezáleží. Snažím se být plně přítomen v každé vteřině svého života a užívat si ho jak nejlépe umím. Chtěl jsem si přečíst rozečtenou knihu, ale nedostal jsem se k ní. Zato jsem udělal mnoho užitečnějších a potřebnějších věcí pro ostatní. Život vlastně teprve začíná. Nezáleží na tom, kdo má skutečně pravdu. Nehledám ani svou vlastní pravdu. Každý z nás má svou jedinečnou cestu ve svém životě po které kráčí jak nejlépe umí. Tak to mám i já. Už nebojuji sám se sebou. Když se někdy nedaří, nevadí. Vždy poděkuji za tu zkušenost. Nikdy nejsme sami. Vlastně nemám žádné zbytečné myšlenky. Snažím se být sám se sebou v harmonii. Cítím se být stále lehčí. Světlo a tma se navzájem doplńují. Nebojují spolu. To jen "My" jsme se vůči Světlu a Tmě vyhradili. Tohle co zrovna píšu, jsem ještě před chvíli nevěděl, že budu něco psát. Přišlo mi "PIŠ" tak píši. Tak nějak to mám. Víte co je na tom všem nejlepší? Když žijete v přítomnosti…

Energetická místa

8. července 2014 v 0:50 | Jenda

Výlet do Klentnice 4.7.2014

Dne 4.7.2014 jsme se jeli na kolech z Břeclavi podívat na kamenný kruh do Klentnice u Pálavy. Cestou jme potkali krásnou labutí rodinku...Info z internetu… Kamenný kruh byl postaven v rámci projektu "Transformační energie pro Moravu", v průběhu května až září roku 2005. . Kamenný kruh o 9 kamenech má průměr 27 metrů. Středový kámen je zároveň uměleckým dílem se vsazeným skleněným okem. Skleněné oko je složená čočka s kosmogramy. Čočka je směřována na východ slunce o podzimní rovnodennosti a během slunečního dne kresli světelnou parabolu s duhovými okraji. Kamenný kruh kromě léčivých schopností a duchovního vzestupu pro lidi má význam i pro tamní krajinnou oblast. Dnes se o klentnických kamenech píše jako o menhirech. A co to vlastně menhir je? Slovo "menhir" znamená v keltském jazyce dlouhý kámen. Dosud nebyl objasněn jejich původní účel. Spekuluje se o tom, že šlo o kultovní předměty, nebo že se užívaly k astronomickým účelům. "Pomocí virgule se dá údajně i zjistit, kolikrát a za jak dlouhou dobu musí člověk menhir navštívit, aby byl vyléčen. Menhiry by se neměly stěhovat ze svého místa nalezení. Mohlo by se stát, že přijdou o svojí energii.

Mé poznatky…
Středový kámen s čočkou, která je záměrně poškozená, vyzařuje harmonickou energii. Asi 3 kroky od středového kamene to vtahuje kyvadélko ke středovému kameni. Každý kámen v kruhu vyzařuje jinou energii, kterou pociťujete na svém těle jako, pálení, brnění, chvění. Některá energie kamenů je velice jemná, jiná zase mírně agresivní. Je zřetelně rozpoznat skutečnou hranici kruhu na vlastním těle. Za ohradou, ve které se kamenný kruh nachází, je prý tzv. pozorovací kámen, u kterého se mi několikrát zobrazilo veliké dračí oko. Při uvolnění a soustředění se na hlavní středový kámen, jsem vnitřním zrakem viděl krátký oranžovorůžový tunel na jehož konci anděl té samé barvy neustále svými křídly rozviřuje energii ze země do prostoru. U mobilů se všem lidem, kteří se nacházeli v tomto kruhu a také i v jeho blízkosti totálně ztratil signál. Když jsme se vraceli domů, tak ani v Rakvicích jsem nebyl schopen aktivovat signál na svém mobilu. Mobilní signál se mi na mobilu podařilo aktivovat až doma v Břeclavi.

Celkový pohled

Středový kámen s čočkou

Pohled z jiného úhlu

Labutě

Pozdrav z Břeclavi

2. července 2014 v 2:05 | Jenda
*****************************
******************************