Červen 2014

Synchronicita

28. června 2014 v 12:11 | Jenda

Synchronicita...

V měsíci červnu jsem se vždy procházel místem, kde potřeboval někdo pomoci. Byla to totální synchronicita. Uvedu jen několik příkladů.

Asi v polovině měsíce jsem se šel jen tak na večer projít, měl jsem na sobě bílé triko a najednou na mě zavolá jedna paní, kterou znám, jestli bych jsem se jí nepodíval na střechu, že jí do domu zatéká. Přišel jsem blíže a viděl jsem, že některé skřidlice na začátku střechy jsou silně deformované a že je mezi nima vidět do nebe. Zatékalo ji přes trám do zdiva. Tak jsem ji požádal o žebřík, skřidlice jsem přeskládal a ty nejhorší vyměnil, aby vše sedělo tak jak má. Naštěstí měla několik náhradních. To samé jsem udělal i z druhé strany domu.

Už mnohokrát se mi v práci během čtrnácti dní stalo, že když si jdu třeba udělat čaj, vysypat koš, nebo opláchnout ruce, vždy potkám někoho, kdo zrovna potřebuje s něčím pomoci, protože v okolí se zrovna nikdo jiný nenachází.

Nebo potkal jsem člověka, kterého jsem zrovna potřeboval potkat.

Ve čtvrtek /26.6.2014/ jsem se náhodně stavil za svým synem, a při té příležitosti jsem byl požádán, jestli bych se jim nepodíval na darling, protože jim nejde už 2 dny čerpat voda ze studny. Prý se pravděpodobně bude muset vyměnit sací koš ve studni. Dal jsem se tedy do práce a asi po půl hodině čerpadlo začalo čerpat vodu ze studny bez problémů, což jsem si ověřil po telefonu i dnes 28.6.2014.

V pátek /27.6.2014/ jsem v práci potkal spolupracovníka, právě když jsem vyšel ze svého pracoviště k bráně podniku, kterému mám opravit DVD rekordér, aby mi sdělil, jestli tu opravu u mě potvrdí nebo ne. Vidáváme se tak jednou za dva měsíce. DVD mi dal asi před třemi týdny a řekl, že se mi ozve. Včera mi sdělil, že tu opravu u mě potvrzuje.

V pátek 27.6.2014 jsem si po ranní dvanáctihodinové směně zašel z domu do obchodu něco nakoupit a jak přicházím k domu, vidím najednou souseda, jak si z auta vyndává dvě velké tašky s nákupem. Na tom by nebylo nic divného. Ale on je právě po operaci kyčelního kloubu a k nám do pokoje je to asi 28 schodů. Mou nabídku pomoci s radostí přijal. Ty tašky byly pěkně těžké. Nevím, jak by s tím šel a ještě se opíral o berlu.

Přeji krásný sluníčkový den všem lidem Planety Země.24 června má svátek Jan

25. června 2014 v 21:06 | Jenda

Obrázek z 24.6.2014

Dnes odpoledne jsem se chvíli před noční natáhl na postel, zavřel jsem oči a po chvíli se mi v dáli zobrazil tento obrázek. Žlutá svíce na bílém stole a u svíčky byl ještě nějaký dopis. Obrázek se zobrazil v růžové energii, ve které se objevil i závoj z fialkové energie.


Srdce v koruně stromu

25. června 2014 v 19:18 | Jenda |  Ostatní
Srdce v koruně stromu 25.6.2014. Přeji nám všem hezký sluníčkový den. -:)


Pohled z okna 21.6.2014

21. června 2014 v 17:01 | Jenda
Pohled z okna na slunce za mraky 21.6.2014
Dnes ráno při pohledu z okna mě kromě mnoha obličejů zaujala postava mladého člověka nad sluncem, která je vidět i na této fotečce.
Fotka: Pohled z okna na slunce za mraky 21.6.2014 Dnes ráno při pohledu z okna mě kromě mnoha obličejů zaujala postava mladého člověka nad sluncem, která je vidět i na této fotečce. :-)

Podívej se na nebe

18. června 2014 v 23:23 | Jenda

Překvapení z nebe.

Dnes 17.6.2014 jsem šel spát po druhé noční kolem 10-té hodiny dopoledne. Probudil jsem se ve 13 hodin, jdu do koupelny, obléknu se, zavolám dědovi. Podívám do okna a vidím na nebi mraky, ve kterých se skrývalo malé srdce. Zapnu foťák a mraky se mezitím rozplynuly. Potom se intuitivně podívám na druhou stranu přes střechu a málem se mi roztřásly ruce. Vidím před sebou na nebi obrovské srdce z bílého mraku a kolem něho jen modrou oblohu. Tak jsem se pokusil srdíčko rychle vyfotit. Udělal jsem dvě fotečky a při třetí fotečce bylo srdce z větší části rozpadnuté. Je to promne hodně silný a nádherný zážitek... Děkuji...


Jiná dimenze

10. června 2014 v 12:21 | Jenda

Božský proud světla

~Kryon~

"Ať kráčíš jakýmkoli úsekem své cesty, jsi neustále zásobován Božským světlem, které je Tvým průvodcem. Nemůžeš se ho vzdát, nemůžeš ho odmítat, můžeš ho jen přijmout a začlenit ho do svého života. To zrychlí procesy, kterými procházíš. Sestupuje k Tobě zlatý proud světla. Ten Tě obaluje do zlaté záře, jež je propojena s Tvým vesmírným domovem. V té zlaté záři je obsaženo velmi mnoho energií. Je to jako tajemná mlhovina, která se Tě dotýká odněkud z vesmíru. Tvoří část celku Tvého Já. Dodává Ti sílu, kterou nedokážeš získat na Zemi, pomáhá Ti obnovit přátelství s těmi, kteří se s Tebou na Zemi v současném čase neinkarnovali, pomáhá Ti rozvinout Tvou vnitřní sílu a stát se zářivým bodem vesmírné merkaby. Je to bod, který je díky Tvému fyzickému tělu ve vesmíru jedinečný. Je to skupenství energií, které propojují Zemi zpět s její domovskou částí Já. A díky němu Tě to táhne ke hvězdám. Prociť zlatou mlhovinu, která Tě obklopuje a vnímej, jak se tím zažínáš jako onen světelný bod, který se propojuje se vším, co je."
S láskou Kryon

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 10.06.2014 pro www.zemeandelu.cz
..................................

Dovedete-li se uvolnit a rozšířit své vědomí, pak můžete vidět podíváte-li se večer na své ruce, na svých rukou "zlatá vlákna" ze kterých se z matrice vytváří tohle fyzické tělo. Tato vlákna jsou pouze tam, kde jsou tvořeny prsty, dlaně a následně pak celé tělo včetně jeho orgánů. Mezi prsty žádná zlatá vlána nejsou. Můžete je vidět, když si dáte ruku třeba 20-30cm před sebe a potom můžeme pomalu ruku přibližovat až k obličeji. Pokud tato zlatá vlákna uvidíte, tak ruku už nevidíte z masa a kostí ale vidíte skrze ní. Tato zlatá vlákna neustále kmitají a vytvářejí tak naše fyzické tělo. Né vždy se podaří tato zlatá vlákna vidět. Záleží to na našem momentálním stavu, jak se zrovna cítíme, kam je zaměřena naše pozornost, to čemu věříme a na mnoho dalším... tato "zlatá vlákna" jsem objevil na svých rukou asi před dvěma roky.

S láskou Jenda 10.6.2014

Slunce v koruně stromu

9. června 2014 v 23:18 | Jenda
1. 0brazek

2. obrazek

3. obrazek

Relaxace

9. června 2014 v 19:44 | Jenda

Lehká relaxace s bílým světlem.

Uvolnetě se, pomyslete na něco hezkého a nechte se překvapit. Můžete zde vidět např: obličeje, krajiny, bílou plochu, různé vzory, sami sebe a mnoho dalšího, každý dle svého zaměření. :-)


Nový začátek

9. června 2014 v 8:49 | Jenda

Vždy když něco skončí


Vždy když něco skončí,
něco nového začíná,
den nekončí vždy nocí,
právě tou nocí začíná.

Začíná těsně po půlnoci,
tohle je pouze iluzorní čas,
věčnost je přítomná pořád,
a nezáleží to na nás.

Jsme věční,
jako tenhle vesmír věčný je,
kdo žije jeho láskou,
ten nekonečně miluje.

Naše láska vychází zevnitř nás,
je krásná, čistá, nádherná,
probouzí se v nás neustále,
snaží se být vždy plně přítomná.

Všechno je tvořeno láskou,
z vesmíru k nám proudí její silný proud,
jen na každém z nás záleží,
kolik jsme schopni ji přijmout.

Staneme-li se sami láskou,
splyne s námi i její božský proud,
probudí se tak věčný život v nás,
nenechá nás zde zahynout.

Vždy když něco skončí,
něco nového začíná,
proto je tolik důležitá láska,
a každá její další vteřina.


8.6.2014 15:23


Vlčí mák jen tak

6. června 2014 v 2:31 | Jenda

Okno jako zrcadlo

6. června 2014 v 2:25 | Jenda
Přišel jsem dnes ráno 5.6.2014 z práce domů a začalo pršet. Tento obrázek jsem pojmenoval zrcadlo. Zrcadlo toho, co se venku odehrává...

Druhá polovina fotografie z 5.6.2014 z rána pod názvem "Zrcadlo".


Brána Země

4. června 2014 v 16:22 | Jenda

Brána Země


Když růže rozkvétá,
zem svoji bránu otevírá,
je-li naše víra čistá,
můžeme vstoupit do brány Země.

Co máš v sobě,
je i ve mně,
jsme láskou spojení,
s věčností této Země.

Sen, který se nám zdál,
si s námi jen tak hrál,
nyní jsme probuzeni,
už nejsme ztraceni.

Hledejme znamení,
pro vstup do Nové Země,
je ukryté v Tobě,
je ukryto ve mně.

Láska nás dovede,
až k bráně této Země,
budeme-li připraveni,
v srdci se projeví znamení.

Proud lásky odemkne,
pak bránu Nové Země
brána se otevře,
Země nás přivítá.

Vítám vás lidičky,
byla jsem ukrytá,
jen láska uvnitř Vás,
ke mně vždy zavítá.

Spatříte Novou Zem,
skvělou a báječnou,
tuhle tu krásnou Zem,
našli jste v Srdci svém.


31.5.2014 21:40Obrázek portálu Nové dimenze

3. června 2014 v 1:14 | Jenda
Dnes jsem nakreslil obrázek portálu Nové dimenze. Každý den se znovu a znovu probouzíme a neustále objevujeme něco nové v prostoru v němž se zrovna nacházíme.