Prosinec 2013

Příhoda dne 29.12.2013

29. prosince 2013 v 19:54 | Jenda

Dnešní příhoda dne 29.12.2013


Předevčírem, když jsem uléhal ke spaní, jsem neměl žádný problém. Včera, když jsem se ráno probudil, mě začalo bolet pravé zápěstí. Říkal jsem si, že jsem možná nějak špatně ležel. Trochu hůře se mi při ranní hygieně umýval obličej pravou rukou, když jsem se připravoval v tento den do práce na ranní směnu. Včera mě ruka pobolívala po celý den a bolest se postupně stupňovala. Dnes při ranní hygieně při vstávání do práce mě ruka v zápěstí už bolela tak, že jsem si nebyl pomalu schopen touhle rukou umýt ani obličej. Po dokončení ranní hygieny a nachystání dalších věcí jsem odešel do práce. Přicházím k naší nové podnikové recepci, kde se první přiložením karty na záznamové zařízení, zaznamená příchod do zaměstnání. Druhým přiložením karty k turniketu se otevírá turniket. Přiložením karty k turniketu se otevřel turniket a něco mi říkalo, abych se vrátil zpět. Tak jsem udělal asi tři kroky zpět a na záznamníku docházky vidím, že místo mého jména, které se vždy objeví po přiložení karty, je na displeji napsáno slovo LÉKAŘ. Tak jsem chvíli počkal, až snímač naskočí do původního režimu a znovu jsem si označil docházku do zaměstnáni. Nyní se na displeji už objevilo moje jméno. Aby se na displeji objevilo slůvko LÉKAŘ, musel bych na záznamníku docházky nejprve zmačknout příslušné tlačítko. Píšu o tom proto, že od této chvíle co se na displeji objevilo slovo LÉKAŘ, mě ruka okamžitě přestala bolet a nebolí mě ani po dnešní 12-ti hodinové dnešní směně. Na konci směny ve velínu mého pracoviště denně po každé směně umýváme podlahu, která je pokryta linem. Při dnešním umývání podlahy jsem najednou zahlédl pod hadrou nádherné bílé pírko. Pírko jsem zvedl, uložil do tašky a dokončil jsem vytírání podlahy. Když jsem odcházel z budovy, ve které pracuji /sám /a protože už byl večer, viděl jsem okolo světla venkovního osvětlení nádherné duhové anděly. Vždy se s nimi pozdravím a oni se mi během směny takto několikrát ukazují. Někdy se také neukážou třeba i skoro celou směnu. Dnes byly obzvláště výrazní. A tak jsem dnes odešel ze svého pracoviště obvzláště velmi spokojen.

Mimochodem, to co platilo před vánocemi, už po vánocích neplatí.....

Přeji Vám milí přátelé, krásný a nádherný dnešní večer.
S láskou Jenda


Nový den

27. prosince 2013 v 20:53 | Jenda |  Ostatní

Nový den


Další den přichází,
ve spánku přímo k nám,
jaký pak bude dnes,
to nikdo neví sám.

Není to jenom tak,
že tu můžeme být,
až otevřeme oči,
začneme znovu žít.

Můžem žít pro krásu,
pro radost, lásku dát,
celičký tento den,
se třeba radovat.

A nebo také pak,
ve stresu můžeme být
což ale špatné je,
kdo by chtěl takhle žít.

Něco se změnilo,
mnohé je pouhý klam,
život je o lásce,
o cestě, k sobě sám.

Nový den začíná,
pojďme jej tedy žít,
zkusme být na chvíli šťastni,
a láskou den naplnit.27.12.2013…04:44Energie 20.12.2013

20. prosince 2013 v 20:41 | Jenda

Energie 20.12.2013.


Dne 20.12.2013 po druhé hodině ráno byly nádherné energie. Vždy když uléhám ke spaní, divám se na své ruce. Dnes to bylo něco opravdu mimořádného. Spousta energií, spousta světla. Bílá zářivá energie se prolínaLa s růžovou, navíc se objevovaly energie zářivých barev zelené, modré, červené, žluté a oranžové. Tyhle unergie jsem viděl poprvé kolem svých rukou. Mé ruce se na chvíli staly takovým miniaturním vánočním stromečkem. Navíc se kolem mě vytvářely růžné záblesky, které ozařovaly některá temná zákoutí mého pokoje. Bylo to něco nádherného a nekonečného. Obrázek vlevo. Po zavření očí se předemnou objevala růžová energie na hnědém pozadí se žlutou energií okolo. Neustále se se tahle energie měnila do různých tvarů a proměn. Obrázek vpravo. Stačí se jen prodýchnout, být bez myšlenek, bez emocí, odevzdaný, bdělý, pozorný a přítomný. Tyhle energie vnímám vnitřním a fyzickým zrakem současně. Je tom nádherné prolínání energií. Pokusil jsem se to jen tak lehce nakreslit pro názornost. Skutečnost je nepředstavitelně živá, neustále se měnící do různých tvarů a forem vším prostupující...


Obrázek z kávy.

9. prosince 2013 v 23:39 | Jenda
Dnes 9.12.2013 jsem byl první den v práci. Vše probíhalo skvěle. Večer jsem si udělal kávu a podívejte, jaký se mi v hrníčku vykreslil strom z ráje. Jedna žena z mých přátel mi k tomu napsala, že Eva je nablízku. Já jsem ji včera viděl přicházet do mého pokoje a byly s ní i nějaké děti, Ty děti přišly až ke mně. Seděl jsem v křesle, byl jsem plně při vědomí a díval jsem se na ně. Přišly s těmi energiemi.


Přeji všem hezký večer. S Láskou Jenda

Překvapení z kávy

5. prosince 2013 v 18:04 | Jenda
Dne 3.12.2013 mi na hrnečku po kávě zůstalo tohle zvířátko.


Energie kolem nás

5. prosince 2013 v 17:58 | Jenda

Energie kolem nás


Každý tyhle věci určitě vnímáme a prožíváme po svém. Přesto ale bych se chtěl s vámi podělit o nějaské zážitky z poslední doby. Od 2.12.2013 vnímám, že se denně objevují nádherné energie, které je možné vnímat při běžném uvolnění a zklidnění mysli. Od toho dne každý den asi kolem jedné hodiny ráno těsně před spaním usedám do křesla a nechám se chvíli unášet těmito nádhernými, barevnými, zářícími energiemi. Po kratičké chvíli v bezmyšlenkovém stavu se začnou pomalu tyto energie objevovat. Tyto energie jsou vnímatelné neustále, třeba i když lehnu do postele. Ale potom za chvilinku usnu. Tak si je aspoň více užiju. Po nějaké hvíli jdu do koupelny/bez okna/, kde je naprostá tma a tam se zase dívám na energii, které tělo vyzařuje včetně těchto energií. Dnes ale 5.12.2013 to bylo zajímavější o to, že kromě těchto energií se najednou v prostoru přede mnou, objevil takový jako nakreslený obrázek anděla, který byl celý fialkový a měl jen bílou hlavu. Viz přiložený obrázek. Připadalo mi to trochu zvláštní. Po chvíli byl tento anděl překryt reálnými obrazy svatých. Například jako obraz Panny Marie, archandělů a mnoho dalších bytostí, které vypalaly občas i dost reálně. Byl jsem jen tichý pozorovatel. Po chvíli jsem vstal z křesla a soustředil jsem se na energie, které procházely křeslem. Jakmile jsem byl schopen tyto energie ještě lépe vnímat, posadil jsem se opět do křesla a koupal jsem se ve světelné energii. Bylo to něco nepopsatelného. Vše kolem bylo prozářeno těmito energiemi, ruce, nohy a celé tělo. Také i okolí kolem mě. Občas se objevovaly i světelné záblesky. Nevím ani jak dlouho jsem tohle vše sledoval, protože pak jsem si pustil ještě relaxační hudbu a nakonec jsem šel spát až o půl sedmé ráno. Ráno jsem vstával už v osm hodin a nepociťoval jsem žádnou únavu v těle.

S láskou Jenda


Láska srdce

5. prosince 2013 v 17:44 | Jenda |  Ostatní

Láska srdce


2.12.2013…
Pán Bůh je vždy při nás.

Srdce se potěší,
lásku už neřeší,
stalo se již láskou,
volně časem plyne.

Všechno je tak krásné,
všechno kolem nás,
léta stále běží,
volně plyne čas.

Když ptáček zazpívá,
potůček zahraje,
louka se probudí,
ach, ouha…voděnka zastudí.

Je tady zimní čas,
slunce se nám klaní,
zamávej mu také,
ať tvou lásku chrání.

Podívej se kolem,
srdce má svou tvář,
vždy když se rozzáří,
ve všem se zobrazí.

Pojď tedy mezi nás,
lásku s námi sdílej,
láska srdce, ta je věčná,
stálá a bezpodmínečná.


2.12.2013 13:28