Můj první blog

5. října 2010 v 0:05 | Jenda |  O mně


Ahoj, jmenuji se  Jenda a toto je můj první blog, který zde tvořím.

Tento blog vznikl na popud lidiček, které mám velice rád a jsou mi velice blízcí. V tomto blogu budou převážně fotografie zachycující každodenní projev přírody, aby i lidé, kteří nemají čas poznávat její krásu a jsou velice pracovně vytížení, tak jako jsem býval i já, mohli  se na této stránce aspoň na chvíli ponořit do trochu jiného světa, do světa přírody, jejích kouzel a malinko se třeba i zasnít. Nebude se zde jednat o umělecké fotografie, ale o momentky, které vytváří sama příroda, jejíž krásu si dnes ani neuvědomujeme a přírodu tak trochu ignorujeme. Sama příroda je živá, my žijeme z ní, žije vní i mnoho různých živočichů, kteří jak jsem poznal mají i svou inteligenci a reagují na každý náš podnět. Měli bychom se o tu naší přírodu také lépe starat aby nám co nejlépe sloužila  a udržovat ji v čistotě.

Tento blog nebude jenom o přírodě, ale bude se také zajímat o duchovní tématiku. Příběhy a prožitky ze života nejen mého, ale i dalších lidiček. V dnešní době je třeba rozvijet také i druhou polovinu mozku, " tu duchovní ", která nám byla systémem, ve kerém žijeme a výchovou postupně zablokována. Rovíjet si ji musíme nejen proto, že dochází ke zvyšování vibrací planety Země, ale také proto, aby zde na zemi zavládl klid a mír, abychom my všichni žili mezi sebou v lásce a v harmonii a nápomohli tak k naší transformaci a zároveň i transformaci planety Země, která probíhá. Dnes neustále sledujeme spoustu změn, ke kterým denně dochází. Pokud začneme říkat, že je to normální, že se vlastně nic neděje, tak je to neospravedlnitelná chyba. Citlivější jedinci to vnímají mnohem intenzivněji a také mají své vlastní prožitky, které mnohdy nejsou zrovna příjemné. Já to také mohu osobně potvrdit. Je třeba prosvětlit temná místa, otevřít se všeobjímající lásce a uvést vše do souladu se zákony vesmíru. Protože, nám byla dána svobodná vůle v rozhodování, tak je to věc každého jedince jak se rozhodne a na jakou cestu se vydá. Proto přeji všem lidem na celé planetě, aby našli tu jedinou a správnou cestu, která povede k rozvoji vyššího vědomí a urychlení transformace.
                                                                              
                                                                                                                  Jenda                
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanka-Bonaccia Hanka-Bonaccia | Web | 5. října 2010 v 9:35 | Reagovat

Vítám Tě Jendo mezi námi, a ukládám si Tě hned mezi své OBLÍBENÉ stránky, a budu se zde chodit s radostí kochat! Udělal jsi mi velkou radost, že jsi vytvořil tento blog!!! :-) Už se jdu podívat do tvé Galerie! HBK

2 jenda-svetlovnas jenda-svetlovnas | 5. října 2010 v 11:15 | Reagovat

[1]: Milá Haničko, děkuji ti za podporu. I já se chodím rád dívat na tvé stránečky. Ještě jednou díky. Jenda

3 Hanka-Bonaccia Hanka-Bonaccia | 5. října 2010 v 15:32 | Reagovat

Díky Jendo, to je nádherná fotka, jde z ní krásné Světlo! HBK :-)

4 Jana-Anajs Jana-Anajs | E-mail | Web | 21. října 2010 v 14:58 | Reagovat

Jendo,díky za Tvůj blog.
Ať Tě provází světlo,mír a láska. :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama