Duchovní tématika

6. října 2010 v 18:44 | Jenda |  Duchovno
Jenda_d


Zdravím všechny co se zajímají o duchovno. Na této stránce nepůjde o žádné vyvolávaní duchů, ale o vlastní prožitky, ať už moje, nebo ostatních lidiček.
Andělská a vesmírná energie 

Od pondělí 4. října 2010 denně zažívám zvýšenou citlivost na andělskou energii, kdy kolem mě krouží mnoho nádherných seskupení v jejichž středu se objeví záblesk jasného bílého světla a spolu s vesmírnou energijí vytvárějí něco nepopsatelně nádherného. Abych tuto energii mohl vnímat, tak se musím vnitřně naladit na osobní vibraci 8500 kHz. Dříve mi to dalo více práce než jsem se dokázal v nitřně naladit, teď se mi daří toto naladění udržet i v průběhu dne. Člověk se potom stává daleko citlivější i na ostatní podněty. Když večer uléhám do postele a mám rozsvícené malé světýlko, tak tuto energii vnímám mnohem silněji a při zhasnutém světle se tato energie ukáže v plné své kráse. Velmi zajímavé je při tom mít otevřené oči. Je jedno jestli mám oči otevřené, nebo zavřené. Při otevřených očích mám pocit, že se mě tato energie dotýká a navíc i očima prostupuje. Občas vidím, jak tato energie do mě vstupuje, jindy zas ze mě vystupuje. Jednou jsem tak stál v malé mísnůstce bez oken, měl jsem zavřené dveře, takže tam byla dá se říci dokonalá tma. Jakmile se objevily tyto energie a byla jich plná místnost od stropu až po zem, tak mě napadlo, co se stane když si pustím potichu hudbu z mobilu. Jaké bylo moje překvapení, když tato energie né, že jenom kolem mně kroužila, ale také blikala různýma nádhernýma barvama jako na diskotéce. Bylo to něco úžasného.

Jednou jsem našel na internetu článek od Dawida Lawsona, kde on také tyto energie popisuje, a pokud budete mít zájem, tak si ho můžete na tomto blogu také přečíst.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana-Anajs Jana-Anajs | E-mail | Web | 21. října 2010 v 16:27 | Reagovat

Hezké odpoledne!
Dostala jsem se Jendo k tvé  duchovní tématice.
=====================================
Vnímám andělskou energi,anděly,víly.
Dnes už také vím,jak jsou děti citlivé a otevřené nebi.
Kdysi před lety jsem to ještě tak nevnímala.
Vnučka když měla v noci vidění,tak jsem ji hubovala.
Teď po letech jsme se dostaly na toto téma a řekla:."Babi když jsem byla malá bolely mne strašně nožičky,plakala jsem.
Najednou přišlo takové zářivé světýlko a mne přestalo vše bolet."
Nikdo to odemne neslyšela,až po jejím vyprávění jsem ji povídala o andělích.

Bylo to její první seznámení s anděly.
Dnes všechny tři vnučky věří andělům. :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama