David Lawson

6. října 2010 v 20:01 | Jenda |  Duchovno

David Lawson


  Je významný senzibil, léčitel, učitel a spisovatel.

D_Lavson


                                  Již od mládí vidí anděly a energie. Sám o tom napsal toto:

"andělé provázejí můj život odjakživa. Již jako malý jsem ve svém pokoji probděl řadu nocí a pozoroval víry energie, které kroužily tmou kolem mne. Stejně jako mnoho jiných dětí jsem i já měl období, kdy jsem se bál tmy a strašidel a představoval jsem si, že na mne číhají pod postelí. Přítomnost oněch virů mne však nikdy neděsila, ba naopak, dodávala
mi pocit bezpečí.
Víry kroužívaly mých pokojem, jako kdyby si s nimi pohrával vítr, měnily tvar i směr, rozkládaly se a znovu se utvářely. Ve tmě zářily slabounkým světlem, vycházejícím z neexistujícího zdroje. Byly uklidňující i povzbuzující zároveň, avšak nikdy mě neděsily. Přestože se povaha i vzhled těchto forem energie  neustále měnily, působily vždy přívětivě a láskyplně.

Když se ohlížím do dětství, uvědomuji si, že jsem byl pod neustálým dohledem mých andělů, kteří zatím jen vyčkávali.

Velmi silné a naléhavé vnuknutí o tom, že má učit a psát o andělech  dostal ve Španělsku ve městě Cordóba. V té době strávit žil rok mimo londýnský domov v jižním Španělsku, kde napsal jeho knihu o astrologii a samoléčbě Uzdravování pomocí hvězd. V Cordóbě byl velmi upoután tamní architekturou a původní mešitou přestavěnou v křesťanskou katedrálu. Druhou noc se probudil naplněn pocitem uvolnění a spokojenosti a jeho tvořivá síla mysli byla natolik zaměstnána, že už nedokázal usnout. Najednou si všimnul, že jeho hlava je obklopena světélky. Chvíli to vnímal, potom se oblékl, vzal zápisník a tužku a vyšel ven z pokoje a dal se do psaní. Všechny nápady si okamžitě zaznamenal na papír, stěží mohl pohybovat rukou tak rychle, aby mohl převést duševní impulsy v psané slovo. Zapsal si také informace o jeho nových tvůrčích projektech a třech knihách o andělech. Pocítil, že je předurčen k tomu, aby pomáhal přijímat lidem přítomnost andělů v jejich nitru. Když pak znovu uléhal a světla ho uspávala, pochopil,  že v každém z nás se  skrývá jakýsi zárodek anděla. O rok později potom napsal knihu Ve světle andělů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama